بضاعت جنبش سبز

١-از این که جنبش تبدار سبز اینچنین به تحلیل می‎رود خوشحال و هم متأسفم. متأسف از این‎که اصلاح‎طلبی، نیاز این مملکت بود اما در مقدمات آلوده شد. همه چیزمان باید به همه چیزمان بیاید. دیگر حالا هر کس عَلم اصلاح‎طلبی بلند کند به تُرک‎بازی داماد لرستان متهم خواهد شد. این هم از 13 آبان‎شان.


2- یکی کامنت گذاشته که قبلنا/قبلاًها مهم‎تر می‎نوشتی... چی بگم؟ من یه محصل هستم. برخی به امید تفرج و انبساط خاطر اینجا می‎آیند. نمیشه که همه‎اش ضایع کنیم آدما رو... نه این که حالا ضایع نمی‎کنم؟!

/ 2 نظر / 9 بازدید
شبح اپرا

هه! تو خونه نشستین و فقط توهم هایی که از رسانه های دولت کودتا پخش میشه میبینید! خوب بود اون روز یه سری به خیابون ولیعصر تا هفت تیر، انقلاب،شریعتی از سیدخندان تا میرداماد و جاهای دیگه بندازید تا ببینید چقدر جمعیت بودن و البته هم اندازه ی جمعیت لباس شخصی وحشی و گارد آورده بودن که به زن و بچه های مردم رحم نمی کردن و بدبخت ها برای اینکه پولشون در بیاد فقط باتوم بود که به ملت میزدن و سرهایی که نشکوندن و .... شماها نشستین تو خونه و فقط اراجیف رو باور میکنید! یه بار هم بیاین بیرون و حرف جساب رو بشنوین! جمعیت خودشون تو خیابون 7تیر حدود 15 نفر بود و یارو یک بلندگو گرفته بود دستش و هر فحشی که سزاوار خودش بود به دانشجو ها وبچه ها و پدران و مادران و رزمندگان اون زمان جبهه ها میگفت! دوران دیکتاتوری به انتهاش رسیده!