برادر دارا و دوشیزه باربی

عروسک ما آن عروسکی است که توسط کشور دوست و همسایه چین ساخته شده که هم خواهر است وهم برادر با آنکه نامشان مناسب نیست و باید از نام هایی استفاده می شد تا غیرت و هویتمان را به دشمنان نشان دهیم.

ستاد مبارزه با تهاجم فرهنگی و امر به معروف و نهی از منکر با کمک صدا و سیما تمام سعی و تلاش های خود را می کند تا کودکان متدین و آینده های انقلاب را مجزوب صنعت داخلی کند واین کار را با تنوع بخشیدن به تولیدات عروسکی و فانتزی با آرم های برادر دارا و خواهر سارا قصد دارد انجام دهد.کودکانی شاد اعم از دختر و پسر که بر هم محرم شده اند و لوازم التحریر هایی را در حالیکه از شادی و خنده در حال پکیدن هستندبه نمایش می گذارند.کمی دقت(زیاد هم نه)در طراحی اینگونه لوازم دلیل عدم استقبال لازم در جهت رویارویی با تولیدات مشابه خارجی می تواند باشد.

مطمئن باشید اگر سارا و باربی را در مقابل دارا یی که نماینده یک ایرانی با غیرت است بگذارید دارا با کمال میل و رغبت باربی را به عنوان خواهر و اگر نشود به عنوان همسر قبول خواهد کرد.کمی در مورد چهره سارا و دارا بگوییم:

فیزیکی صورتی زمحت با چربی های بیش از حد و کاملا غ طبیعی.حیف که بر اساس یافته های پزشکی صورت کودک از نوع مذکر بدون مو(ریش یا سبیل) می باشد.مگرنه بیاد منتظر دارا هایی با ریش بلند و یا با لباس آخوندها می بودیم.نکته قابل تامل در مورد سارا نبود حجاب بوده که این خود خطرناک است(بعضی از مدل های سارا).شاید علتش ساخت عروسکها توسط چینی ها بوده و چون ایرانی ها نتوانستند همانند کتاب های درسی برای آنها جوراب و مانتو و چادر ایجاد کنند راضی به این کار شده اند. 

/ 4 نظر / 6 بازدید
فرید

سلام بر تو ای هموطن ایا از پس مخارج زندگی خود بر نمیایید؟؟ ایا دنبال یک راه حل برای غلبه بر مشکلات مالی خود هستید؟ ما برای این مساله مشترک همه یک راه حل داریم. درباره کمپانی پارمیس که بصورت قانونی در ایران ثبت شده چیزی شنیدی؟ میخواهی ماهی 5تا8 درصد سود بگیری؟ میخوای سرمایه هات توسط بانک تضمین بشن؟ میخواهی از درامد بازاریابی ماهانه10ها ملیونی استفاده کنی؟ و خیلی چیزای دیگه از سایت ما دیدن کنید

محسن

شاخصه های رهبری برای انتخاب اصلح

آذین

وختی دارا . سارا خانومو با چادر چاقچورو لباس محلی می بینه دلش هوس لیدی باربی رو نمیکنه یعنی؟

محسن

مطلبت رو خوندم. نظر قبلی که گذاشته بودم نخونده بودم. درباره مطلبت چیزی نمی شود گفت چون چهار پهلو نوشتی