هیچ کس محتاج نان شب خود نیست

عصر زمستانی که سرما تن و جان آدم را به لرزه در می آورد صدای آیفون در آمد. گوشی را برداشتم گفتم بله! جواب آمد "می آیی یه لحظه دم در. در را باز کردم، زن همسایه ست .سرش را پایین انداخته بود وگفت:

" سلام آقای رایگان. دخترم مریض است. دکتر گفته سوپ برایش بپزید. راستش مرغ نداشتیم. میتوانی یک تیکه مرغ بدهی؟ سوپ که درست شد و طعم گرفت مرغ را پس می آورم...!؟ "


ps: چند روز پیش وقتی انتقادات به سوی سخنان ریس جمهور را شندیم که گفته بود: " در کشور ما کسی محتاج نان شب خود نیست و گرسنه نمیخوابد" یاد این خاطره افتادم.

/ 5 نظر / 12 بازدید
باجنبه ها

باجنبه ها! با سلام خدمت دوست عزيزم، شما براي ثبت نام و حضور در جمع صميمي باجنبه ها دعوت شديد، لطفا با حضور خود ما را خوشحال نموده و وجود خود بهره مند فرماييد. انجمن باجنبه ها،مکاني براي تفريح و سرگرمي + فرهنگ و علم آموزي براي بازديد: www.bajanbeha.ir براي ثبت نام: http://bajanbeha.ir/register.php

بشار اسد

آقا سعید این داستان واقعیت داشت یا خیر در ضمن مسبب این بدبختی کسی است که شماها به او رای دادید و بصیرت خود را مشخص کردید

هیچ کس محتاج نان شب خود نیست؟!

به یاد بیاور روزهایی که طعنه‌زدن،مسخره‌کردن،تهمت‌زدن و ... رابه خاطر این آقایون به اصطلاح محترم ... حق مسلم خود می‌دانستید.(شاید اسمم را فراموش کرده باشید اما تهمت‌هایتان که فراموش نکرده‌اید،دقت کنید یادتان می‌آید)

affection

خب اینم که نون نخواسته مرغ خواسته .[نیشخند] ولی خارج از شوخی ، بعضی ها فقط بلدن حرف بزنن و نمیدونن واقعا اوضاع چه جوریه .

حمید

سلام.چطوری؟بابا تو که زدی تو کار سیاسی! به مام سر بزن. iransakhtolid.persianblog.ir